Polska, Honorowa Odznaka "Platerówka WP"

Polska, Honorowa Odznaka

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:49:00
307282
Opis: Polska - III Rzeczpospolita 1989-, Honorowa Odznaka "Platerówka WP", Warszawa, Wieniec, na którym osadzony krzyż maltański, na bocznych ramionach krzyża E - P, pod ramionami PLATERÓWKI - 1 i 2 ARMII WP, na krzyżu orzeł, trzymający w szponach dwa skrzyżowane miecze, na stronie odwrotnej nabity numer 87, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZB. CEGIESKI / GRAWER / WARSZAWA / UL. PUŁAWSKA 1 / POLAND
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 44.2 x 43.9 mm, 32.61 g

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 586

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł