Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 8. Pułku Piechoty Legionów - współczesna kopia, od 1928

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:48:20
309539
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 8. Pułku Piechoty Legionów - współczesna kopia, od 1928, Krzyż Ruperta, na ramionach 1807 - P.P. - LEG. - 1918, w medalionie dwunastopłatkowa rozeta, na której cyfra 8, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 40.0 x 40.0 mm, 22.47 g
Literatura: Sawicki, Wielechowski s. 37-38, Sawicki s. 28-30

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 219

1)  32 zł
2)  30 zł