Polska, Medal Niepodległości, 1930

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:48:00
307276
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości, 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, produkcji Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 19.67 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43-46

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 344

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  70 zł