Polska, odznaka patriotyczna

Polska, odznaka patriotyczna

Polska, odznaka patriotyczna

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:46:20
306622
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka patriotyczna, Orzeł na czerwonym okręgu, wokoło obwódka również emaliowana na czerwono, wraz z nakrętką z sygnaturą AБ
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, śr. 18.3 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 309

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł