Polska, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:40:20
308893
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966, Aw: Ukoronowany Orzeł piastowski z krzyżem na piersiach, wokoło POLAND’S MILLENNIUM / 966 1966 / MILENIUM POLSKI; Rw: Krzyż na nim ukoronowany Orzeł piastowski, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ / POLAND’S MILLENNIUM OF CHRISTIANITY, u dołu sygnatura WEILINGS BI E.G.J.P.
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź oksydowana, 40.7 mm, 27.20 g, zielony nalot na obrzeżu
Literatura: Maczynski 123

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177

1)  40 zł
2)  38 zł