Polska, Józef Piłsudski - w dniu wielkiej żałoby, 1935

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:39:40
308863
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Józef Piłsudski - w dniu wielkiej żałoby, 1935, Aw: Kobieta w stroju żałobnym przy trumnie z Józefem Piłsudskim, powyżej napis W DNIU WIELKIEJ / ŻAŁOBY / POLSKI / 19/V 1935, na dole z lewej sygnatura L.Szatzsznajder, Rw: Na kapie żałobnej złożone insygnia marszałkowskie przykryte czapką, wyżej PIERWSZY / MARSZAŁEK / WÓDZ NARODU / JÓZEF PIŁSUDSKI, na dole DAŁ POLSCE / WOLNOŚĆ, GRANICE, / MOC I SZACUNEK., plakieta projektu Leona Szatzsznajdera
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 45.1 x 64.0 mm, 85.36 g
Literatura: Strzałkowski 782 (R)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 314

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  490 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  185 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  120 zł