Polska, kopia galwaniczna medalu Jadwiga i Jagiełło, 1869

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:38:00
309677
Opis: Polska - XIX wiek, kopia galwaniczna medalu Jadwiga i Jagiełło, 1869, wydany na 300. rocznicę Unii Lubelskiej; sygnowany J.Langer (medalier krakowski), Aw: Jadwiga vis a vis Władysława Jagiełły trzymają się za ręke, napis JADWIGA KRÓLOWA POLSKA - JAGEŁŁO KSIĄŻĘ LITEWSKI, Rw: Tarcza herbowa Polski, Litwy i Rusi pod koroną, wokoło TRZECHSETLETNIA ROCZNICA POŁĄCZENIA POLSKI, LITWY I RUSI NA SEJMIE LUBELSKIM 11 SIERPNIA 1569
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: śr. 111 mm, 403.68 g, widoczne łączenie aw i rw na obrzeżu

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 252

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  320 zł
4)  95 zł
5)  90 zł