Węgry, medal na pamiątkę pielgrzymki Jana Pawła II na Węgry, 1991

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:37:40
308855
Opis: Węgry, medal na pamiątkę pielgrzymki Jana Pawła II na Węgry, 1991, Aw: Popiersie papieża w prawo, JOANNES PAULUS pp. II, Rw: ÖSZENTSÉGE / II. JÁNOS PÁL / PÁPA / MAGYARORSZÁGI / LÁTOGATÁSA / EMLÉKÉRE / 1991, niżej punca srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999.9, 65.1 mm, 157.64 g, stemple lustrzane, drobne ryski
Literatura: Grabowski 0758

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 243

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł