Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:37:20
308886
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, Idaho, The Gem State, na obrzeżu nabite 830 GRAINS STERLING i 4 punce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 54.44 g, bita stemplami lustrzanymi

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 227

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  125 zł
7)  120 zł