Izrael, Janusz Korczak, 1978

Izrael, Janusz Korczak, 1978

Izrael, Janusz Korczak, 1978

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:36:20
308862
Opis: Izrael, Janusz Korczak, 1978, Aw: Portret Jerzego Korczaka, wyżej 1878-1978, niżej JANUSZ KORCZAK / PERISHED IN TREBLINKA 1942 po angielsku i hebrajsku, Rw: Grupa dzieci z nauczycielem, GHETTO FIGHTERS' HOUSE oraz YITZHAK KATZENELSON GHETTO FIGHTERS' HOUSE po hebrajsku, na obrzeżu punca srebra, SHEKEL oraz numer 617
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 59.2 mm, 82.72 g
Literatura: Szperling SZ-2

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 328

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  210 zł