Francja, medal pamiątkowy -REPLIKA, 1979

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:36:00
308889
Opis: Francja - XX wiek, medal pamiątkowy -REPLIKA, 1979, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura DOMARD, CHARLES MAURICE TALLEYRAND PERIGORD, Rw: Wieniec w którym NÉ / À PARIS 1754 / ÉVÊQUE D'AUTUN, / DÉPUTÉ AUX ÉTATS GÉNAUX 1789. / MTRE AUX RELATIONS EXTRES 1797 À 1807 / PRCE DE L'EMPRE DUC DE BÉNÉVENT 1806 / VICE-GRAND ÉLECTEUR 1807. / PRÉSIDENT DU SÉNAT 1814. / MTRE DE FRCE AU CONGRÈS DE VIENNE / MTRE DES AFFRES ÉTRANGÈRES 1815. / AMBEUR À LONDRES 1830 / MORT À PARIS / 1838., na obrzeżu nabite BRONZE oraz 1979, medal projektu Josepha-Françoisa Domarda
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.8 mm, 83.18 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 189

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł