Czechosłowacja, medal na pamiątkę pielgrzymki Jana Pawła II do Velehradu, 1990

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:35:40
308854
Opis: Czechosłowacja, medal na pamiątkę pielgrzymki Jana Pawła II do Velehradu, 1990, Aw: Popiersie papieża w lewo, z lewej sygnatura J•UPPKA, JOANNES PAVLVS II•, Rw: Widok klasztoru w Velehradzie, z lewej sygnatura JU, na dole A•D / MCMXC, ARS COLLEGIUM * VELEHRAD * UHERSKE HRADIŠTĚ, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 60.4 mm, 99.05 g, stemple lustrzane, lekko przetarte tło

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 184

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł