Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:10:20
306822
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1873 A, Paryż
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 109

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  46 zł