Boliwia, 8 reali, 1822 PJ

Boliwia, 8 reali, 1822 PJ

Boliwia, 8 reali, 1822 PJ

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:09:00
308193
Opis: Boliwia - Ferdynand VII 1808-1823, 8 reali, 1822 PJ, Potosi
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.72 g, patyna
Literatura: Cayon 16096

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 99

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł
4)  90 zł