Austria, 5 szylingów, 1935

Austria, 5 szylingów, 1935

Austria, 5 szylingów, 1935

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:08:40
308208
Opis: Austria - I Republika 1918-1938, 5 szylingów, 1935, Wiedeń, Magna Mater
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 30

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł