Austria, talar, 1780 S.F. - emisja z lat 1860-1890/1900

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:07:00
308202
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1780 S.F. - emisja z lat 1860-1890/1900, Wiedeń
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.94 g, patyna, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Hafner 49a, Herinek 514, Dav. 1151

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  100 zł
4)  90 zł