Austria, 10 krajcarów, 1560

Austria, 10 krajcarów, 1560

Austria, 10 krajcarów, 1560

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:06:00
308207
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand I 1521-1564, 10 krajcarów, 1560, Hall
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: moneta przedziurawiona, patyna
Literatura: Markl 1754

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 134

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  50 zł
4)  32 zł