Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:00:40
309535
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1538, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Henckel 3133, Slg. Marienburg 1167, Voss. 1357, Kop. 3779

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 172

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł