Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:58:40
307149
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna 1632-1654, półtorak, 1648, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, minimalnie podgięty
Literatura: SB 2a, Haljak 1417

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 220

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł