Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:54:40
309221
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1982, Warszawa, Bolesław III Krzywousty /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład: 3.000 sztuk, wybite stemplami lustrzanymi, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P442a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 182

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  75 zł