Polska, 10.000 złotych, 1987

Polska, 10.000 złotych, 1987

Polska, 10.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:50:40
309216
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10.000 złotych, 1987, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie 3/4 w lewo z krzyżem/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple zwykłe, patyna na rewersie, piękne
Literatura: Parchimowicz 364a

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  32 zł