Polska, 2 guldeny, 1932

Polska, 2 guldeny, 1932

Polska, 2 guldeny, 1932

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:48:20
309664
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 2 guldeny, 1932, Berlin, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna
Literatura: AKS 13, CNG 519, Jaeger D.16, Parchimowicz 64

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 424

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  1 000 zł
4)  960 zł
5)  780 zł
6)  700 zł
7)  660 zł
8)  600 zł
9)  470 zł
10)  460 zł
11)  450 zł