Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:43:40
309678
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybity zwykłym stemplem, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 415

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  820 zł
4)  780 zł
5)  700 zł
6)  640 zł
7)  480 zł