Polska, 6 groszy, 1813

Polska, 6 groszy, 1813

Polska, 6 groszy, 1813

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:39:40
309636
Opis: Polska - Oblężenie Zamościa 1813, 6 groszy, 1813, Zamość, Aw: Napis w poziomie; PIENIĄDZ / W OBLĘŻENIU / ZAMOŚCIA/1813; Rw: Napis 6 GROSZY, poniżej skrzyżowane gałązki palmowe, w otoku napis BOŻE DOPOMÓŻ WIERNYM OJCZYŹNIE
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: gruba patyna, przedziurawiony, zacięcia i korozja, ale rzadka moneta
Literatura: Bitkin 7 (R3), H-Cz. 3490 (R2), Plage 121, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 482

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  760 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  600 zł