Polska, szeląg, 1763 IC-S

Polska, szeląg, 1763 IC-S

Polska, szeląg, 1763 IC-S

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:36:20
309344
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Elbląg, szeląg, 1763 IC-S, Elbląg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 764, Pfau 584, CNCE 384.IV

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 153

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  26 zł