Polska, szóstak, 1680 TLB

Polska, szóstak, 1680 TLB

Polska, szóstak, 1680 TLB

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:34:20
305492
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1680 TLB, Bydgoszcz, popiersie w płaszczu, herb Leliwa w owalnej tarczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 1945

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 365

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  95 zł
9)  90 zł