Polska, kopiejka, bez daty (1610-1612)

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:30:20
306376
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, bez daty (1610-1612), Moskwa, Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo; Rw: Poziomo zapisana legenda w pięciu wierszach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.54 g, patyna
Literatura: Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk, ГКХ 320

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  170 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  80 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  60 zł