Polska, półtorak, 1616

Polska, półtorak, 1616

Polska, półtorak, 1616

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:26:40
309620
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, półtorak, 1616, Ryga, ciekawsza odmiana z napisem na awersie REX POL M D L
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękny, delikatna patyna
Literatura: Górecki R.16.1.d (F3), Kop. 8171 (R5), K.-G. 12, Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 459

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  760 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  390 zł
9)  370 zł