Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:25:40
309529
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1593, Ryga, końcówka napisu LIV na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.93.1.c - podobny, K.-G. 10

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 299

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  85 zł