Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:23:40
309525
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, litera F przed Orłem, na awersie REX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty nierówno
Literatura: Iger W.01.1.b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 396

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  150 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł