Polska, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:12:00
305484
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona, +WENCEZLAVS (pierścień) SECVNDVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA(dwa pierścienie)REX(dwa pierścienie)BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI(dwa pierścienie)PRAGENSES
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.6 mm, 3.75 g, subtelna patyna
Literatura: Castelin 6, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 579

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł
4)  490 zł
5)  450 zł
6)  400 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  240 zł
11)  220 zł
12)  200 zł
13)  190 zł
14)  180 zł