Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:11:40
198506
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.28 g
Literatura: BRP Prusy E1.6, W. 17c, Wieleń 6, Sarbsk 33 (odm.), Kop. 8987o

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 354

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  145 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł