Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:09:00
198664
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca rozwidlona laska
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.4 mm, 0.20 g
Literatura: BRP Prusy T2.17, W. 15, Neumann 1.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 154

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  250 zł