Włochy, grosz (gigliato)

Włochy, grosz (gigliato)

Włochy, grosz (gigliato)

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:08:20
309612
Opis: Włochy - Królestwo Neapolu i Sycylii - Robert I Mądry (d. Anjou) 1309-1343, grosz (gigliato), Aw: Król na tronie na wprost, ROBERT DEI GRA IERL ET SICIL REX, Rw: Krzyż, HONOR REGIS IUDICIU DILIGIT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.8 mm, 3.94 g, patyna
Literatura: CNI XIX/21/1n

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 287

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł