Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 375-378

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:53:40
309778
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gracjan 367-383, siliqua, 375-378, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, D N GRATIANVS P F AVG, Rw: Roma siedząca w lewo, trzymająca Wiktorię na globie oraz berło, VRBS ROMA, w odcinku TRPS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 1.71 g, patyna
Literatura: RIC 46b2, C. 87

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 226

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  450 zł
5)  420 zł
6)  290 zł