Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 270

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:52:00
309780
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kwintyliusz 270, antoninian bilonowy, 270, Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP QVINTILLVS AVG, Rw: Fides stojąca na wprost, trzymająca dwa sztandary, poniżej S, FIDES MILIT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.26 g, bardzo ładnie zachowana moneta, patyna
Literatura: RIC 52, C. 25

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  110 zł
4)  75 zł
5)  65 zł