Cesarstwo Rzymskie, as, 103-111

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:50:00
309464
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, as, 103-111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES NERVAE TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS V P P, Rw: W wieńcu dębowym, w czterech wersach: S P Q R / OPTIMO / PRINCIPI / S C
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.4 mm, 11.27 g, patyna
Literatura: RIC 476, C. 583

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 505

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  470 zł
5)  400 zł
6)  350 zł
7)  320 zł
8)  175 zł
9)  160 zł
10)  155 zł