Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 207/206 pne (CY 12)

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:48:00
309602
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336-323 pne i następcy, tetradrachma, 207/206 pne (CY 12), Phaselis, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający orła i berło, po prawej ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, po lewej IB i Φ, pod tronem O
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.9 mm, 16.34 g, na awersie punca - kotwica, rzadka moneta z datowaniem
Literatura: Price 2852

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 440

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  800 zł
4)  660 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  500 zł