Grecja i posthellenistyczne, stater, 330-250 pne

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:47:20
309600
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Akarnania - Leukas, stater, 330-250 pne, Aw: Pegaz lecący w lewo, pod nim Λ, za nim I; Rw: Głowa Pallas w hełmie korynckim, za nią stylis, pod nią A
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.0 mm, 8.52 g, patyna
Literatura: Calciati 134, Sear 2365, SNG Cop. 357

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 408

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  490 zł
6)  480 zł