Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:15:20
308905
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria Am, numeracja 367839
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślady po złamaniach, miejscowo minimalnie przybrudzone
Literatura: Lucow 1084 (R3), Miłczak 106b

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 99

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  46 zł