Zakończenie: 17-09-2020 20:00 ÷ 22:42
Straits Settlements, lot 2 monet
308496
1/2 centa 1945 (Holenderskie Indie Wschodnie) oraz 1/4 ce... | I/I- |
135 zł szac. 80 zł 146 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rumunia, 1 ban, 1867
308495
| II |
240 zł szac. 150 zł 343 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Kanada, token o nominale 1/2 pensa, 1854
308493
Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem, na dole sygnatura, BAN... | III- |
32 zł szac. 40 zł 74 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, token o nominale 1/2 pensa, 1795
308492
Aw: Siedząca postać kobiety, trzymająca miecz i tarczę, w... | II/II+ |
135 zł szac. 120 zł 129 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Wielka Brytania, token o nominale 1/2 pensa, 1793
308491
Aw: Naga Lady Godiva na koniu w lewo, PRO BONO PUBLICO, w... | III |
95 zł szac. 80 zł 92 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, lot 2 monet
308481
1 szyling 1935, 50 groszy 1936 | I- |
90 zł szac. 150 zł 58 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Węgry, lot 2 monet
308480
1 krajcar - egy krajczár, 1848, mennica Nagybanya (Wiosna... | I-/III+ |
105 zł szac. 80 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, lot 3 monet
308479
1 krajcar 1812 S (Smolnik), 1 krajcar 1816 A (Wiedeń) or... | I-/II+ |
125 zł szac. 100 zł 116 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, 4 krajcary, 1860 B
308478
| I-/II+ |
260 zł szac. 100 zł 226 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Węgry, 1 krajcar, 1882 KB
308477
| I- |
95 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
5 | zakończona |