Polska, grosz, 1604

Polska, grosz, 1604

Polska, grosz, 1604

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:54:00
308935
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1604, Kraków, na rewersie herb Lewart w tarczy
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko podgięty w wyniku bicia z walca, ale bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Kop. 772 (R), Kopicki (ZIIIW) 258

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1002

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  115 zł
15)  105 zł
16)  100 zł
17)  95 zł
18)  90 zł
19)  85 zł
20)  80 zł
21)  75 zł
22)  65 zł
23)  60 zł