Polska, Polska Macierz na Podolu

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:42:00
309146
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Polska Macierz na Podolu, Aw: Orzeł pod którym POLSKA / MACIERZ SZKOLNA / NA PODOLU, całość w wieńcu z liści dębu i zboża, na wieńcu księga i wstega, na której BÓG I - OJCZYZNA, Rw: Wygrawerowane: Ideowej Kierowniczce / biura Macierzy / Pani W. Świderskiej / Zarząd
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.0 mm, 0.37 g, patyna, lekko czyszczony

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 236

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  50 zł