Wielka Brytania, Medal Afryki Południowej (Queen's South Africa Medal) - II wersja, od 1900

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:41:00
308718
Opis: Wielka Brytania, Medal Afryki Południowej (Queen's South Africa Medal) - II wersja, od 1900, Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu ramienia sygnatura G. W. de Saulles, VICTORIA REGINA - ET IMPERATRIX, na stronie odwrotnej Brytania z proporcem i wieńcem stojąca w prawo, w tle maszerujący żołnierze oraz dwa okręty w zatoce, u stóp Brytanii tarcza i trójząb, na dole sygnatura G. W. de Saulles, SOUTH - AFRICA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 36.5 mm, 30.29 g, u góry wywiercona dziura, uderzenia przy obrzeżu
Literatura: Barac 131, Vernon 314

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 307

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  60 zł