Czechosłowacja, medal z okazji 85. urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:38:40
308717
Opis: Czechosłowacja, medal z okazji 85. urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935, Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-50 / NA PAMĚT / 85• NAROZENIN / PRVNÍHO PRESIDENTA / REPUBLIKY / ČESKOSLOVENSKÉ / 7 III 19-35, na obrzeżu punca i punca srebra
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '987', 32.2 mm, 14.84 g, czyszczony

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 161

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  48 zł
4)  40 zł