Czechosłowacja, medal na 85. rocznicę urodzin Tomasza Masaryka, 1935

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:38:20
308181
Opis: Czechosłowacja, medal na 85. rocznicę urodzin Tomasza Masaryka, 1935, Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-50 / NA PAMĚT / 85• NAROZENIN / PRVNÍHO PRESIDENTA / REPUBLIKY / ČESKOSLOVENSKÉ / 7 III 19-35
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 987, 32.2 mm, 14.87 g, punce na rancie

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 163

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  105 zł