Austria, żeton koronacyjny, 1792

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:37:00
308488
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton koronacyjny, 1792, Aw: Insygnia władcy, u góry LEGE ET FIDE, Rw: Poziomy napis w dziewięciu wersach: FRANCISCVS / HVNG ET BOH REX / ARCH AVST M D HETR / ELECTVS / REX ROMANORVM / CORONATVS / FRANCOFVRTI / XIV IVL / MDCCXCII
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.0 mm, 2.17 g, patyna

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł