Wielka Brytania, 1/2 korony, 1916

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:33:00
308773
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V 1910-1936, 1/2 korony, 1916, Londyn
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', patyna
Literatura: S. 4011, KM 818

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 227

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł