Węgry, denar, 1523 LK

Węgry, denar, 1523 LK

Węgry, denar, 1523 LK

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:30:00
308507
Opis: Węgry - Ludwik II Jagiellończyk 1516-1526, denar, 1523 LK, Kremnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Huszár 846, Pohl 258-30

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 269

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  30 zł