Szwajcaria, 2 1/2 rappen, 1827

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:28:40
308511
Opis: Szwajcaria - Freiburg- republika, 2 1/2 rappen, 1827
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro bilonowe, patyna
Literatura: KM 81, HMZ 2-288a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  46 zł